Speleochata Ladice

Speloe banner

Dymové signály hlásia...

V ladických loviskách sa utáboril neznámy kmeň. Na dva dni spôsobil rozruch medzi domorodcami aj obyvateľmi lesa. Svoje wigwamy si rozložili v malebnom prostredí medzi lúkami a vinicami nad obcou Ladice. Pozor, správajú sa čudne. Spoznáte ich podľa šatiek na krku a veselej nálady.

Čítať Ďalej

Jesenna Vyprava - Kutáče

Kutace

Nastal piatok, každý sme sa pobalili a boli plní očakávaní. Stretli sme sa na vlakovej stanici a vyrazili sme. Vo vlaku bola sranda

Čítať Ďalej

Helloweenske karaoke

tekvica

Takže, Halloween bol podľa mňa úplne super. Skvelí ľudia, skvelé masky, skvelý program. Ako to už býva, všetko má svoje “ale“ a aj toto malo. Tým ale myslím to, že to skončilo, že je to len raz do roka a taktiež že mladší účastníci neostali prespať.

Čítať Ďalej

Nitrianske Skautské Dni 2016

Logo NSD

Sľubovali sme Vám Skautský pretek, vlčiacko-včielkarsky pretek, čajovňu, diskusie, hry, workshopy, tvorivé dielne, nových ľudí a priateľov. Ako to na Nitrianskych skautských dňoch 2016 bolo naozaj?

Čítať Ďalej

Rak v bandaske a vojvoda z Edinburghu

Rak

Asi sa pýtate, čo majú tí dvaja spoločné. Nuž, v normálnom živote asi nič. U skautov je však možné všetko. Možno viete, možno nie, aj v našom meste máme skupinu skautov. V klubovni na Hôrke (Klokočina) sa stretáva cez 100 nadšencov – od štrbavých prváčikov, cez školákov, mládežníkov až po nás – skautské mamy a ockov. Čo vedie ľudí rôzneho veku a zázemia k tomu, že spolu trávia čas, učia sa, hrajú sa, dobrovoľníčia?

Čítať Ďalej

Ďalšie články...

  • 1
  • 2