• Titulka2112
  • Titulka211
  • Titulka2112
    „Spojenie všetkých vekov, väčší pomáhali menším. Super pretek, ktorý nebol čajový.“
  • Titulka211
    „Páčila sa mi ta zmes zborov a ľudí, ktorí prišli i to, že sme sa mohli ukázať na mieste, kde funguje malý skautský zbor/oddiel a možno tak troche prispieť k lepšiemu povedomiu v obci. A čo zmeniť? Mne osobne chýbala kofola v bare. Ale pri toľkých malých deckách, to nakoniec asi aj bolo dobre, že nebola.“

Úvod

 

Milí priatelia, vitajte na našej stránke! Aj tento rok Vás 23. zbor Nitrava pozýva na Nitrianske skautské dni, ktoré sa budú konať 14.-17. septembra 2017 v areáli ZŠ Tulipánová v Nitre. Zúčastniť sa môžu skauti, malí či veľkí, duchom mladí či priaznivci skautingu. 

Čaká Vás niekoľko dní plných zábavy, workshopov, spoznávania, kamarátov, skautingu, inšpirácie a možností ukázať sa a to všetko priamo v našom krásnom meste Nitra! Naskytne sa Vám možnosť nahliadnuť do bohatej histórie Nitranov a spoznáte miestne legendy, objavíte okolitú prírodu a zaujímavé miesta. Stretnete sa so skautmi z celého Slovenska (možno aj zo zahraničia) a ak budete chcieť, môžete si s nimi zmerať sily v skautskom preteku či iných súťažiach. V neposlednom rade spoznáte čaro a krásu špecifického jazyka- nitránčiny. Viac vám už neprezradíme.
   
Ak ste milovníci zábavy a priaznivci skautingu, tak tento ročník rozhodne nesmiete premeškať! Bude na Vás čakať zaujímavý program, nový priatelia, s ktorými zažijete niekoľko skvelých dní, na ktoré budete spolu dlho spomínať.

Na každého sa tešíme, príďte s nami zažiť tieto NSD 2017!


*Aktuality sledujte na našej facebookovej udalosti*


NKN
Reydel
Bibus
Fusakle
Gravity
BodG
ZUS
Logo Zss
Slniecko
Kozmo
Trencin
CHKO Logo1
Presso