nastup

25

plagat25

Nástup 25

12. január 20019
Kultúrny dom Zobor

Program

16:00 – otvorenie akcie (Scénka)
16:30 – Slávnostný nástup
16:50 – Čo mi vie skauting ponúknuť
Kedysi boli Tri orlie perá jediná výzva slovenského skautingu. Dnes ich je omnoho viac. Nielen o tom sa dozviete v tejto časti programu.
17:30 – Predstavenie Zborovej rady
Som nesmierne hrdý na všetkých čo robia dobrovoľníctvo. Je sa čím pochváliť tak sa pochválime.
18:00 – Skautské centrum
Naposledy čo sme prišli o klubovňu nami otriaslo. Rozhodli sme sa, že ideme do vlastných priestorov. Predstavíme ich aj Vám
18:30 – Večera z vlastných zásob alebo z našej ponuky
Pôvodná myšlienka bola spraviť batôžkový ples. Všetci si prinesú svoju stravu a zabavia sa. Od plesu sme upustili, ale batôžťek ostáva. Je to aj z ekonomicko-ekologického hľadiska. Nechceme plytvať potravinami. Nedá nám však nepohostiť preto bude k dispozícii, chlieb, páštéta, masť cibuľa. Že Vám to niečo pripomína. Pochutnajte si.
19:30 – Otázka na ...
Takto sme zabalili ďalší bod programu. Viac však teraz neprezradím.
20:30 – Voľný program
Aby bol čas aj na rozhovory. Samozrejme môže tu byť aj spev tanec a keď bude chuť aj všetko naraz. Miestností je viac. Budeme radi ak prinesiete vlastné hudobné nástroje.
22:00 – Obnova skautských sľubov
Kto bude mať chuť môže si obnoviť skautský sľub.

Celovečerný program.

Fotoprezentácia, kroniky, drobničky a možno aj celovečerná hra.
Ak Vám tu niečo chýba kľudne sa ozvite.

Prihlásenie.

p>Prihlásiť sa môžeš prostredníctvom formulára http://bit.ly/Nitrava-anketa25

Cena

Vstupné dobrovoľné. V ankete vyšla priemerná minimálna cena 15€. Registrovaný (aktívny členovia) volné vstupné.

Parkovanie

Prosím využite parkovanie pri Artine.

Štvrťstoročie je míľnik, ktorý si zaslúži oslavu. Hútali sme dlho a nakoniec sme sa rozhodli spraviť neformálne stretnutie bývalých a súčasných členov. Na začiatku eufória no aby sme boli realisti pripravili sme anketu. Prvá odpoveď nás hneď dostala a odvtedy vieme že to má zmysel.
12. januára sa stretneme na veľkej oslave. Terajší i minulý členovia zboru si budú mať čo povedať. Nechceme robiť ples, nechceme volať poslancov, sponzorov, celebrity. Chceme stretnúť Vás. Chceme Vám ukázať dnešný skauting a tiež zaspomínať, aby ste vy ukázali ten skauting ako si ho vy pamätáte.
V ankete odznelo, že chcete fotky, spev a stretnúť. Jastrabov, Chrustov, Jacha, Časkeho, Janga, Chmela, Sandru, Ulrychovú, Moravčíka, Sedlára ....
Padli mená snáď z každého obdobia, tak verím že každý bude poznať aspoň niekoho. Ak máš kontakt na niekoho kto s tebou skautoval pobav sa s ním či vie o tejto akcii. Ak nie nasmeruj ho na www.nitrava.sk/25

1999

Chceš vedieť viac? Tak príď 12.januára. (Pošli na seba kontakt cez anketu)