2%

Milý darca

V týchto dňoch ste zavalení žiadosťami o darovanie 2% z vašich daní. Už niekoľko rokov sa o ne uchádzame aj my, skauti 23. Zboru Nitrava. Od začiatku však rovnako. Nikoho netlačíme, nikoho nenútime, len prosíme, aby ich každý dal niekomu a nenechal ležať ladom.
Ak sa predsa len rozhodnete pre nás vedzte že na pobyt v prírode peniaze nepotrebujemu na celoročné fungovanie však áno.

Skauting

Skauting je ten najlepší životný štýl a najatraktívnejšia škola pre život. Skauti sa v družinách zúčastňujú kvalitného programu, ktorý napĺňa ich očakávania v tých najnepredstaviteľnejších zážitkoch vo všetkých oblastiach života, vedy, techniky, športu a zábavy. Skauting je hra – je to hra na život, ktorý každého člena našej mládeže tajomne očakáva a kladie na neho všetky svoje nečakané nástrahy, na ktorých zvládnutie ich skauting dokonale pripravuje.
Základnou podmienkou života je pre ľudstvo životné prostredie, ktorého predpokladom je neporušená príroda. Preto okrem vedy a pokroku skauting kladie vo svojej výchove najväčší dôraz naochranu prírody a vhodné spolužitie so zachovanou prírodou.

Prečo podporiť nás

Sme hrdý na to, že nemáme ani jedného plateného zamestnanca, neupísali sme sa nikomu tak nikomu nič nedlžíme, všetky peniaze čo nie su grantovo viazané investujeme do vzdelávania dobrovoľníkov, respektíve priamo na detské akcie.

V prípade ak by ste nás chceli podporiť aj inak kliknete sem, alebo jednoducho nás kontaktujte a určite nájdeme

Naše údaje:

IČO/SID:     36103314 (sid sa nevypĺňa)
Právna forma:     Občianske združenie
Obchodné meno (názov):     Slovenský skauting, 23. zbor Nitrava
Sídlo – Ulica:     Na Hôrke
Súpisné / orientačné číslo:     30
PSČ:     949 11
Obec:     Nitra 11

V prípade otázok Nás neváhajte kontaktovať.

Postup krokov:

Postup krokov na poukázanie 1,5% (2%) pre právnické osoby v roku 2019 nájdete Tu. Ide o starší ale postup je rovnaký, menil sa však vyhlásenie.

Postup krokov pre fyzické osoby, ktoré si samé podávajú daňové priznanie v roku 2019 nájdete TU

Postup krokov na poukázanie 2% (3%) pre zamestnancov, ktorí požiadali svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň z príjmov nájdete Tu

Vyhlásenie (tlačivo):

Editovateľné predvyplnené pdf si môžete stiahnuť tu

V prípade ak chcete o nás povedať svojím kolegom, susedom, chlebodárcom... skúste sa inšpirovať tu

Podpora

Ak nás nemôžete podporiť cez dve percentá poprípade by ste nás chceli podporiť aj inak kliknite na www.nitrava.sk/podpora