Cér - Teambuilding

(chata, 16. – 18. 1. 2015)
Konečne sme dorazili na Cér. Otvorili sme dvere Céru, vošli dnu, vyzuli sa a ihneď začali zakladať oheň.
Začali sme sa vybaľovať. Rozdelili sme si práce, niektorí zakladali oheň a druhí pripravovali jedlo. Najedli sme sa a pripravili na nástup. O desať minút začal nástup. Po nástupe sme už boli v teple. Tak sme sa uložili spať a zaspali sme.

Ráno nás potešila ranná rozcvička, ktorú pre nás urobil náš radca Drino. Po tejto rozcvičke sme si rozdelili úlohy. Šúpali sme zemiaky, krájali cibuľu a pripravovali sa na obed. Keď sme mali pripravené jedli sadli sme si k stolu a náš radca nám prezradil ako sa slušne chovať pri stole. Bola to sranda museli sme byť vyrovnaní a jesť slušne. Po obede sme mali umyť riad, keď som si len tak umýval ešus zrazu po mne začal radca strieľať hlinu s palicou. Nahneval som sa a začal som hľadať aj ja palicu. Omylom som trafil svojho kamaráta a začala vojna. Nakoniec sme sa všetci strieľali. Po tejto vojne sme išli do chaty a každý robil čo chcel. Náš radca nám nechal spraviť cesto a spravili sme si placky, keď sme sa najedli začali sme riešiť akcie na tento rok. Potom sme išli spať, samozrejme až po nástupe, kde som bol ja radca dňa. Ráno sme sa zobudili a dohodli sa, že ak rýchlo upraceme Cér môžeme si niečo ešte zahrať. Upratali sme a začali sme hrať zase vojnu a potom sme išli domov.

Bol to super Cér a ja by som chcel poďakovať chalanom čo boli na Céri a nášmu radcovi čo nás na tomto Céri veľa nových vecí naučil a potešil nás Drino.