Klokočinský jarmok

Skupina skautíkov, medzi ktorými som bol aj ja si jedného pekného dňa napochodovala na Klokočinu, kde sa konal Klokočinský jarmok.


Chvíľu po príchode sa už vedľa pódia týčil krásny indiánsky stan, v ktorom bola naša, akási základňa. Už nám chýbalo, len nejako na seba upozorniť. Na to sme však boli tiež pripravený, a tak sme odštartovali rôzne hry pre takzvané „sídliskové deti“. S tých najviac zaujímavých spomeniem aspoň lov na divoké prasiatko v podobe balóna, ktorý asi každému pripomenul táborové chvíle, kde sa tento lov objavil na táborovom päťboji.

Istá skupina chlapcov zistila, že je to veľmi zábavné a po chvíľke to tam vyzeralo ako na prasačích jatkách, asi aj preto sme vyrukovali s ďalšími hrami vopred pripravenými (inak povedané čistá improvizácia a radcovské zásoby hier), ktoré sa samozrejme tiež všetkým páčili! Kto by to bol povedal, zachvíľku prišla šiesta hodina a s ňou i náš odchod.

Toto je môj pohľad na túto akciu, takto som ju videl ja. Nakoniec by som chcel ešte poďakovať všetkým, ktorí pomáhali pri jej realizovaní.